Het bestuur van Kunst om de Hoek constateert dat de huidige samenstelling alweer vrij lang onveranderd is. Om een nieuwe impuls te geven aan het team is Anneke Dubbink gevraagd om het bestuur te versterken.
Anneke reageert enthousiast op deze uitnodiging:
“Ik voel me vereerd dat ik als nieuw bestuurslid bij Kunst om de Hoek mag bijdragen aan kunst en cultuur in Houten. Kunst brengt mensen samen, inspireert en laat je met andere ogen naar je omgeving kijken. Dat Kunst om de Hoek daar in Houten al meer dan 30 jaar aan bijdraagt, vind ik waardevol.
Ik kijk ernaar uit om samen met de andere bestuursleden, kunstenaars en vrijwilligers aan de slag te gaan en mooie activiteiten en ontmoetingen mogelijk te maken. Met enthousiasme, nieuwsgierigheid en een open blik hoop ik bij te dragen aan een plek waar kunst dichtbij is en iedereen zich welkom voelt. Vanuit mijn werk als projectleider en mijn ervaring in verschillende bestuurlijke functies, binnen en buiten Houten, breng ik graag mijn kennis en ervaring mee. Ik vind het bijzonder om te zien wat er kan ontstaan als mensen vanuit een gedeeld doel samenwerken en elkaar weten te vinden. Juist wanneer het spannend wordt of niet vanzelf gaat, maken goede relaties en vertrouwen in elkaar het verschil. De energie die ontstaat als mensen samen hun schouders ergens onder zetten, vind ik geweldig om te ervaren. Samen iets voor elkaar krijgen, daar zet ik mij als nieuw bestuurslid graag voor in.”
